Learning Numbers For Kids 2-6

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.04 TL
  • Boyut 31 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Hedgehog Academy
Çocukların rakamları öğrenmesini sağlayacak olan bu harika oyunu siz de hemen indirmelisiniz.

Okula başlayan çocuklar en büyük sıkıntılarını okuma yazma öğrenirken değil de sayıları öğrenip matematik işlemleri yapmaya başladıkları zaman çekerler. Çünkü bur durum çocukların soyut kavramı ile ilk karşılaşmalarıdır. Öncesinde okulda, evde arkadaşları arasında uğraştıkları şeylerin tümü somut kavramlardır. Matematik maddi bir şey olmadığından sayılar toplama çıkarma gibi işlemler onlara çok zor gelmektedir. Siz de bu konuda çocuğunuza yardımcı olmak ve onun gelişimine atkıda bulunmak istiyorsanız bu harika oyun tam da size göre. Okul öncesi dönemde çocuğunuzun sayıları öğrenip kafasındaki soyut ön yargısını atmasını ve okula bu şekilde başlamasını istiyorsanız onun en eğlenceli yolu bu oyundan geçiyor.

Oyun tamamen okul öncesi dönemde bulunan çocuklara göre ayarlanmış olup onların sayıları öğrenmesini basit matematik işlemlerini yapmalarını sağlamaktadır. Bunu hem eğlenerek hem de yeni arkadaşlar edinerek yapacak olan çocuğunuz sizler için küçük ama kendisi için büyük bir adım atmış olacaktır.

Siz de onun hayatı için son derece önemli olan bu olayda ona yardımcı olmak istiyorsanız ona bu oyunu hediye edebilirsiniz. Hadi daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indir butonuna basın ve bu harika oyuna hemen sahip olun.  

Learning Numbers For Kids 2-6 indir